Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

Aktualności

Sportowcy i artyści z naszej gminy odnoszą coraz większe sukcesy. Dlatego też, wójt gminy Żegocina postanowił nagrodzić ich podczas I Gali Mistrzów 2019, która odbyła się w piątek 5 kwietnia w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie.

W swoich przemówieniach, wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona wraz z dyrektor CKSiT panią Moniką Książka-Leśniak pogratulowali sportowcom i artystom osiągnięć oraz wyrazili swój podziw dla wyrzeczeń, jakie idą w parze z osiągniętymi sukcesami. Kolejnym punktem programu był występ mieszkanki Żegociny Heleny Koseckiej – zdobywczyni tytułu „Talent Małopolski 2018”.

Następnie nastąpiło wręczenie symbolicznych statuetek i dyplomów. Lista uhonorowanych liczyła aż 19 pozycji, a znaleźli się na niej:
– Grupa Kolędnicza „Herody” z Rozdziela pod opieką pani Anny Zelek, w składzie: Wojciech Orzeł, Wiktor Orzeł, Mikołaj Jajecznica, Dariusz Matras, Dawid Świerczek, Hubert Podolny
– artyści: Helena Kosecka, Zuzanna Wojdak, Piotr Pałka
– sportowcy z dzieciny motosportu: Krzysztof Waligóra, Łukasz Czubaj, Dominik Bubula
– kolarze: Adrian Krawczyk, Łukasz Kogutowicz
– piłkarze: Mateusz Matląga, Piotr Matras, Paweł Matras, Kacper Stokłosa

Po części oficjalnej, organizatorzy mieli okazję porozmawiać indywidualnie z uczestnikami gali i raz jeszcze pogratulować sukcesów. Wójt gminy Wojciech Wrona poinformował, że gala będzie miała charakter cykliczny.