Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

Aktualności

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie ogłasza nabór na stanowisko:wychowawca-organizator świetlicy w Rozdzielu.

 Zakres obowiązków:
• organizowanie oraz pomoc w przygotowaniu warsztatów, zajęć pozalekcyjnych oraz innych wydarzeń dla dzieci i młodzieży
• organizowanie oraz pomoc w przygotowaniu warsztatów, zajęć oraz innych wydarzeń dla seniorów, osób dorosłych
• współpraca ze społecznością lokalną w celu tworzenia odpowiednich warunków do integracji społecznej
• kreatywne, twórcze i samodzielne tworzenie atmosfery i otwartej przestrzeni dla mieszkańców

Wymagania:
• otwartość na kontakty z osobami z każdej grupy wiekowej;
• komunikatywność

Oferujemy:

• zatrudnienie w wymiarze 1/3 etatu
• możliwość podnoszenia kwalifikacji w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
• samodzielność w tworzeniu własnych metod pracy w podejściu indywidualnym i grupowym