Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@zegocina.pl

Telefon  14 613 20 35

Aktualności

KM
Odsłony: 1689

726. Urodziny Żegociny już za nami. Na to wydarzenie czekali wszyscy mieszkańcy, głównie za sprawą nowej formy, jaką w tym roku postanowili nadać mu organizatorzy: Gmina Żegocina, Technika światła Eventlight Zbigniew Michura oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie.

Występy znanych zespołów, Orkiestry Dętej działającej przy CKSiT, profesjonalna firma cateringowa, mnóstwo atrakcji dla dzieci, a wreszcie koncert gwiazdy wieczoru – zespołu IRA sprawił, że stadion sportowy „Beskidu” wypełnił się niemalże po brzegi.

Przybyłych gości witali: wójt gminy Żegocina Wojciech Wrona, przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Gołąb oraz dyrektor CKSiT Monika Książka-Leśniak. Wśród nich znaleźli się między innymi: Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Tomasz Urynowicz, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego – Stanisław Bukowiec i Wicestarosta Powiatu Bocheńskiego – Ryszard Drożdżak.

Oprócz atrakcji przewidzianych w programie, na wszystkich czekała nie lada niespodzianka – po oficjalnym otwarciu imprezy, na niebie pojawił się profesjonalny skoczek spadochronowy, który z flagą Żegociny wylądował w wyznaczonym do tego miejscu na środku stadionu.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę druhów - strażaków z gminy Żegocina, obsługi technicznej oraz sponsorów wydarzenia.
Dziękujemy także wszystkim, którzy postanowili spędzić ten weekend razem z nami!