Żegocina 378

32-731 Żegocina
email: cksit@interia.pl

Telefon  14 613 20 35

Instruktor: Wanda Kłusek

Godziny otwarcia:
Wtorek       17.00 – 21.00
Piątek         17.00 – 21.30
Sobota        17.00 – 21.30

W okresie zimowym 2 godzinne zajęcia sportowe  odbywają się  w środę od godz. 17.00 – 19.00

Proponowane zajęcia:

  • Tenis stołowy,
  • Bilard,
  • Zajęcia plastyczne,
  • Gry stolikowe, piłkarzyki.
W dniu 22.09.2017r w Świetlicy odbyło się zebranie wiejskie na którym poruszono bieżące sprawy dotyczące naszej miejscowości.
W pierwszej kolejności poruszono sprawy budowy kanalizacji i wodociągu we wsi Bytomsko. W zebraniu licznie wzięli udział mieszkańcy wsi. Na zebranie został zaproszony Pan Wisław Dudziak - Dyrektor Zarządu Gospodarki Komunalnej, Pani Lucyna Nowak- Przewodnicząca Rady Gminy oraz pracownik Urządu Gminy Żegocina Pan Józef Pączek. 

W dniu 18.10.2017r w Świetlicy Wiejskiej w Bytomsku odbyło się spotkanie dotyczące profilaktyki i wykrywania raka piersi u kobiet. Spotkanie prowadziły Panie Małgorzata Kępa i Renata Skórnóg. Spotkanie prowadzone było pod hasłem "Pomyśl o sobie już dziś".

Tak jak w latach poprzednich na czas ferii zimowych Świetlica Wiejska w Bytomsku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.W czasie dwóch tygodni zimowego wypoczynku odbyło się  wiele zajęć, w których brało udział około 15 dzieci. Na młodych feriowiczów czekało mnóstwo atrakcji, od zajęć plastycznych, manualnych po zabawy i gry edukacyjne.  Śladami swoich babć, dzieci mogły nauczyć się wykonywać robótek na drutach i piec ciasteczka. Podczas zajęć,  wykonywały również prześliczne kwiaty techniką origami. Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że nikt na nudę nie narzekał, natomiast zajęcia okazały się doskonałą alternatywą dla dzieci, które ferie spędzały w domu.